INSTALACJE I AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Integracja maszynowa

Specyficzny charakter naszych wyrobów, wysokie wymogi jakościowe oraz nieustannie rosnące wymagania Klientów, stanowią ogromne wyzwanie, któremu staramy się sprostać poprzez zdobywaną wiedzę i doświadczenie. Stosowane przez nas rozwiązania wykonujemy począwszy od projektowania, poprzez realizację i montaż, aż do uruchomienia i testów u klienta. Współpracujemy z wieloma firmami, które podobnie jak my, dbają o jakość swoich wyrobów i zadowolenie klienta.
Wdrażane przez nas rozwiązania, za każdym razem dopasowujemy pod indywidualne potrzeby klienta, dbając o Jego interesy. Każdy wdrażany przez nas system jest budowany na bazie wcześniejszego doświadczenia, co pozwala na ciągłe doskonalenie i ulepszanie stosowanych rozwiązań.

Poza kompleksową ofertą wykonania systemów automatyki przemysłowej podejmujemy się również wykonywania kompleksowo małych i średnich maszyn przemysłowych.
Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi firmami możemy zaoferować wykonanie maszyn i urządzeń przemysłowych wraz z projektem mechanicznym oraz wizualizacją. Wykonywane przez nas konstrukcje stalowe i urządzenia przemysłowe są projektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i dyrektywami unijnymi.

Przykładowe wykonania:
nowy1

nowy2

Galeria Realizacji

si1

Zapraszmy do obejrzenia naszych realizacji

więcej >

Referencje

BRITAR Norbert Słowik

55-050 Sobótka, ul. Garncarska 9

NIP: 896-115-28-96

tel. 71 316-26-21

Stacjonarny dostępny w godzinach wieczornych

tel. 794-24-88-92

Komórkowy dostępny całodobowo

Copyright © 2024 www.britar.pl Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: www.advit.pl